Ультразвукова діагностика

Клініка ОБОЛОНЬМЕД знаходится в поруч з метро ОБОЛОНЬ
 

Ультразвукове дослідження

УЗД (сонографія) – це дослідження органів людини за допомогою ультразвукових хвиль. Ультразвукове дослідження може проводитись через живіт, трансвагінально,через прямую кишку. Наша Клініка оснащена сучаснимм цифровим ультразвуковим сканером (виробниццтво США) з різноманітним набором датчиків, що гарантує проведення якісного дослідження і розрахунок точного результату.

Навіщо робиться УЗД? Чи шкідлива ця процедура?

ультразвукова діагноостика допомагає надати пацієнту швидку та надійну інформацію про стан власнихх органів (форму, положення, размірию,тощо.)Процедура є повністю безпечною: негативної дії ультразвуку на людський організм не зафіксовано жодним клінічним дослідженням.

Підготовка до УЗД органів черевної порожнини. Рекомендації.

1) Рекомендовано прибрати зі свого раціону всі продукти, що викликають здуття живота/газоутворення. Це допоможе надати максимально якісну візуалізацію.
2) Перед процедурою не можна прийимати їжу за 6 годин та пити за 2 години, якщо Ви плануєте пройти ультразвукове дослідження у другій половині дня (а вранці УЗД проводиться натщесерце). Процедуру УЗД також не рекомендовано проводити після рентгеноконтрастних досліджень, ФГДС та колоноскопії

Скільки коштує УЗД в клиніці «ОболоньМед»?

Дізнатися вартість УЗД в нашій клиніці Ви зможете,якщо зателефонуєте нам за телефоном,що вказаний в нижній та верхній частинах сайту, або просто заповніть форму зворотнього звязку і вкажіть всі необхідні дані.

Пройти УЗД на Оболоні

 

Для початку потрібно записатися на УЗД до нас в клініку.Потім проводиться підготовка до ультразвукового дослідження.

 

Лікар ультразвукової діагностики проводить обстеження на сучасному апараті УЗД.

 

Пацієнт отримує висновок УЗД з подальшими рекомендаціями.

Запис на  УЗД

Щоб записатися на УЗД, заповніть форму та вкажіть напрям,який вас цікавить у розділі «Тема». Ми зв'яжемося з вами для підтвердження запису та уточнення деталей.
Про ціни ми проконсультуємо вас за телефоном.
До зустрічі на консультації !
Не працюємо!!!
м.Київ, вул. Йорданська, 26, 7 поверх, каб. 704