Back to the list

УЗД ЩИТОВИДНОЇ ЗАЛОЗИ.

 Зробити УЗД в Києві , якісно, на сучасному обладнанні ви зможете в клініці «ОБОЛОНЬМЕД» на Оболоні!Життєдіяльність людського організму підтримує метаболізм – процеси обміну речовин та енергії, що містяться в організмі. Регуляція метаболічних процесів забезпечується щитовидною залозою. Щоб не допустити появи тяжких захворювань,


 необхідно своєчасно діагностувати та усувати порушення функціонування цієї залози.

Щитовидна залоза: основні функції

 Ця залоза внутрішньої секреції бере участь у регуляції метаболічних процесів в організмі. Вона продукує гормони трийодтиронін (Т3) та тироксин (Т4, тетрайодтиронін), що впливають на роботу інших органів. Від кількості вироблення кальцитоніну залежить швидкість зносу кісткових тканин.Особливе значення діяльність щитовидної залози має для жіночого організму. Знижена функція цієї залози може призвести до важкого перебігу вагітності, а дитина схильна до високого ризику появи затримки психічного розвитку.

Коли необхідно звернутися до лікаря?

 Один із перших симптомів зниженої функції щитовидної залози – різкий набір маси тіла. Серед інших тривожних симптомів – тахікардія, утруднене ковтання, порушення менструацій, зміна форми шиї.На сьогоднішній день дуже поширений аутоімунний тиреоїдит. Запальний процес при цьому захворюванні може спонтанне одужання, але після нього можлива поява рубців, які порушують нормальну діяльність залози..З появою хоча б однієї з ознак порушення функцій щитовидної залози слід негайно звернутися до лікаря. У клініці «Оболоньмед» можна провести повне обстеження щитовидної залози, отримати консультацію перевірених фахівців:  гінеколога та уролога . Лікар направить на ультразвукову діагностику, інтерпретує отримані дані та призначить відповідну терапію.

Які дані про стан щитовидної залози надає ультразвукове дослідження?

Лікар УЗД в клініці «Оболоньмед» може оцінити стан щитовидної залози, її розміри,наявність деформацій, опухолей, вузлів.

 Підготовка до проведення дослідження УЗД щитовидної залози

Ультразвукове дослідження щитовидної залози не потребує особливої підготовки. При дослідженні передня частина шиї повинна бути прикрита одягом. Також слід зняти наші прикраси.У медичному центрі «Оболоньмед» ви зможете зробити УЗД щитовидної залози. 

Ви можете зробити УЗД за попереднім записом, без очікувань та черг!

Уточнити вартість та записатися на УЗД можна за телефоном в Києві: 096-305-3605